Yazdır

Milli Piyango biletlerinde trafik figürleri

Milli Piyango Genel Müdürlüğü'nün 9 Ocak 2013 çekilişine ait biletlerde trafik konulu figürler yer alacak.

Trafik Hizmetleri Daire Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, sürücülerin ve yayaların bilgilendirilmesi ve trafik kurallarına uyma alışkanlığı kazandırılarak trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü ile işbirliğine gidildiği belirtildi.

 

Milli piyango biletleri ve kazı kazan kartlarında trafik güvenliğine yönelik sloganlar ve görsellerin 2009'dan beri yer aldığı ifade edilen açıklamada, 9 Ocak 2013 tarihli çekiliş için 1-9 Ocak arasında satışa sunulacak biletlerde de trafik konulu figürlerin bulunacağı kaydedildi.MİLLİ PİYANGO İDARESİ SONUÇLARI ! Kazandıran Numaralar...

Taze Reklam Ergüven Ajans Radyo Gerede MPİ Sonuçları
Gerede Haber Gerede Pazar Gerede Türk Siyaset Defteri

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

www.millipiyangokazananlar.com hakkında bilgi...

Milli Piyango İdaresi (MPİ, mpi gov.tr) tarafınadan kesinleşmiş, resmi sonuşları millipiyangokazananlar.com adresimizden yayınlamaktayız.

Piyango Sonuçları ise; Milli Piyango, Sayısal Loto (6/49), Şans Topu (5+1), Süper Loto (6/54) ve On-10 Numara'dan oluşmaktadır.

(MPİ) Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan ikramiye kazandıran çekiliş sonuçları sitemizde anında yayınlanmaktadır. Dilerseniz “www.MilliPiyangoKazananlar.com” adresimizi ziyaret ederek çekiliş, ikramiye kazandıran numaraları, büyük ikramiyeleri, özel çekilişleri, yılbaşı çekilişlerini takip edebilir devreden oyunları öğrene bilirsiniz. Milli Piyango,Sayısal Loto(6/49), Şans Topu(5+1),Süper Loto (6/54) veOn-10 Numara'dan haberdar olmak için www.millipiyangokazananlar.com'a tıklamanız yeterli...


miilipiyangokazananlar.com 01.11.2013 tarihde BiReklam.org adresi tarafından alınarak "Sosyal Proje" kapsamında yeni yayın hayatına başlamıştır.