Yazdır

Milli Piyango Yılbaşı Kazanan Numaralar 1 Ocak 2013

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi umut dağıtmaya devam ediyor. Pek çok insanın hayallerini süsleyen 2013 Yılbaşı ikramiyesinin getirisi...? Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi, Milli Piyango Çekiliş sonuçları ile tüm detayları bu sayfada bulabilirsiniz...

İşte Milli Piyango büyük ikrame, milli piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama ,milli piyango yılbaşı bilet fiyatları , milli piyango yılbaşı sorgulama , Milli Piyango yılbaşı bilet fiyatları ve tüm ayrıntılar...

 

Milli Piyango İdaresi bu yıl da geleneği bozmadı.  2013   Yılbaşında  büyük  ikramiyede  5  milyonluk  artış olduğunu açıkladı. Milli Piyango İdaresi (MPİ),  2013   yılbaşı   özel  çekilişinin büyük  ikramiyesini  45  milyon lira  olarak belirledi.

2 013  Milli Piyango  Yılbaşı  biletleri 29 Kasım'da piyasaya sürüldü, tam bilet 40  liradan , yarım bilet 20 liradan , çeyrek bilet 10  liradan  satılıyor.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, geçen yıl 40  milyon   lira  olan büyük  ikramiyeyi  bu yıl 45  milyon   liraya  çıkardıklarını bildirdi.

2013 Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Detayları Detayları millipiyangokazananlar.com !

1 Ocak Milli Piyango Büyük  İkramiyesi  Ne Kadar Detayları millipiyangokazananlar.com !

2013  Milli Piyango Yılbaşı  Bilet  Fiyatları  ne kadar? Detayları millipiyangokazananlar.com !

Milli Piyango'nun 2010'daki büyük ikramiyesinin 35 milyon lira, 2011'de 40 milyon lira olduğunu hatırlatan (MPİ) Genel Müdürü Recep Biçer, "Bu yıl da büyük ikramiyede 5 milyon liralık bir artışa gittik ve 45 milyon lira olarak belirledik" dedi. Biçer, çekilişle ilgili ayrıntıları ise şöyle açıkladı:

ARALIK ÇEKİLİŞSİZ GEÇTİ

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi nedeniyle 9 ve 19 Aralık çekilişleri kaldırıldı ve 31 Aralık'a kadar başka piyango çekilişi de olmayacak.

Geçen yıl yüzde 99'luk bir satış rakamına ulaşan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, büyük ikramiyenin 45 milyon lira olacağını, bunun dışında bir adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira ve 1 adet de 1 milyon lira dağıtılacağını açıklamıştı.

Geçen yılbaşı özel çekilişinde 36 liradan satılan tam biletin bu yıl 40 liradan satılıyor. Bu çerçevede yarım bilet 20 liradan, çeyrek biletin de 10 liradan satılıyor.

GÜNDE 8.8 BİN

Milli Piyango İdaresi/nin yılbaşı büyük ikramiyesi bugünkü kurlarla döviz bazında yaklaşık 25 milyon dolara ulaşıyor. Bu rakam son 20 yılın döviz bazında da en yüksek ikramiyesi olacak.

45 milyon liralık yılbaşı özel çekilişi, talihlileri faiziyle bile zengin edecek. İkramiyenin yüzde 8,50 faiz üzerinden yıllık net getirisi 3 milyon 242 bin 366 lira. Bunun günlük faizi de 8 bin 883 lirayı bulacak.1 aylık mevduata yatırılması durumunda da (yüzde 8,50 faiz üzerinden) 284 bin 262 lira aylık net faiz elde edilecek. Talihli yaklaşık 66 bin 176 adet tam altın da alabilecek.

milli piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama

milli piyango yılbaşı bilet fiyatları

milli piyango yılbaşı sorgulama

milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları 2013

milli piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları

milli piyango yılbaşı çekilişi amorti

milli piyango yılbaşı büyük ikramiye

milli piyango yılbaşı 2013 ikramiyesi

yılbaşı ikramiyesi 2013 sorgulama

yılbaşı ikramiyesi sorgulama

milli piyango yılbaşı ikramiyesi 2013

milli piyango yılbaşı ikramiyesi 2013

milli piyango 2013 yılbaşı ikramiyesi

çalışanlara emeklilere yılbaşı ikramiyesi önerisi

yılbaşı ikramiyesi 2013

milli piyango yılbaşı çekilişi bilet sorgulama, milli piyango yılbaşı bilet fiyatları, milli piyango yılbaşı sorgulama, milli piyango yılbaşı çekilişi sonuçları 2013, milli piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları, milli piyango yılbaşı çekilişi amorti, milli piyango yılbaşı büyük ikramiye,milli piyango yılbaşı 2013 ikramiyesi, yılbaşı ikramiyesi 2013 sorgulama, yılbaşı ikramiyesi sorgulama, milli piyango yılbaşı ikramiyesi 2013MİLLİ PİYANGO İDARESİ SONUÇLARI ! Kazandıran Numaralar...

Taze Reklam Ergüven Ajans Radyo Gerede MPİ Sonuçları
Gerede Haber Gerede Pazar Gerede Türk Siyaset Defteri

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

www.millipiyangokazananlar.com hakkında bilgi...

Milli Piyango İdaresi (MPİ, mpi gov.tr) tarafınadan kesinleşmiş, resmi sonuşları millipiyangokazananlar.com adresimizden yayınlamaktayız.

Piyango Sonuçları ise; Milli Piyango, Sayısal Loto (6/49), Şans Topu (5+1), Süper Loto (6/54) ve On-10 Numara'dan oluşmaktadır.

(MPİ) Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan ikramiye kazandıran çekiliş sonuçları sitemizde anında yayınlanmaktadır. Dilerseniz “www.MilliPiyangoKazananlar.com” adresimizi ziyaret ederek çekiliş, ikramiye kazandıran numaraları, büyük ikramiyeleri, özel çekilişleri, yılbaşı çekilişlerini takip edebilir devreden oyunları öğrene bilirsiniz. Milli Piyango,Sayısal Loto(6/49), Şans Topu(5+1),Süper Loto (6/54) veOn-10 Numara'dan haberdar olmak için www.millipiyangokazananlar.com'a tıklamanız yeterli...


miilipiyangokazananlar.com 01.11.2013 tarihde BiReklam.org adresi tarafından alınarak "Sosyal Proje" kapsamında yeni yayın hayatına başlamıştır.